Scena na ivici incidenta: Jovana pozirala u kupaćem pa sevnula intima, u kadru se videlo previše, samo za 18+

E. J.
E. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Voditeljka Jutarnjeg programa na Pink televiziji Jovana Jeremić otputovala je u Španiju gde uživa u odmoru i puni baterije za predstojeći period.

Jovana se oglašava iz te zemlje gde boravi sa ćerkom i prijateljima te ne krije koliko joj prija sunce, more i dobro društvo.

Govoreći o astrološkom periodu, Jovana je doživela neviđeni peh u kupaćem kostimu.

Dok je pričala i uživala na suncu, nije primetila da joj se gornji deo kupaćeg spustio pa se u kadru možda videlo i malo više.

Jovana Jeremić Foto: Printscreen/Instagram

Komentari su počeli da se nižu.

Jeremićeva ne krije činjenicu da je zgodno telo dobila zahvaljujući teretani i jakoj disciplini. Osim toga ona je uvek isticala da i te kako vodi računa o fizičkom izgledu, da redovno trenira i da vodi računa o tome kako se hrani.

- Nemam taj kompleks što sam mala žena. Ja sam visoka 163 cm i imam 52 kilograma. Ne bih to menjala jer bih onda bila previše savršena. Onda ne bih imala taj broj frajera koliko imam sada da mi se nabacuju - rekla je ona svojevremeno.

(Telegraf.rs)

Video: Barbara Bobak za "5cast" prvi put o problemu sa kojim se borila, a niko nije znao: Alkohol je uticao

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA