Posle pevanja i ugostiteljstva, Sloba ima još jednu profesiju: Gradi studio u kući, gde će zgrnuti veliku lovu

DŽ. R.
DŽ. R.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Cunami
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Cunami

    13. jul 2025 | 15:23

    Od pesama koje je on radio, jedino je "Naivna" potpuni promašaj, a Stjuardesa, Drugarice, Na današnji dan, Momak iz provincije, Ljubav na Balkanu su sve veoma kvalitetne. Ljubav na Balkanu je druga na Spotify posle Ako neko pita, šteta što taj Balkan bit nije razradio ko Tea Taiorovic. Od pesama koje je radio za druge, Karta za pakao je baš dobra, sve je u toj pesmi upakovano kako treba kao da su radili najbolji kompozitori i tekstopisci kod nas

  • Darija

    13. jul 2025 | 11:33

    Muzikalan je, ima talenta za pisanje, ima emociju, ali treba mu više širine za bolje tekstove i muziku. Moraće mnogo i da sebe menja i da se suoči sa svojim strahovima, bolima, željama, snovima ako želi da bude uspešan u tom poslu.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA