
Saznajemo! Uhapšena transrodna srpska pevačica
Srpska transrodna pevačica Elektra Elit uhapšena je u Švajcarskoj, saznaje Telegraf.
Kako saznajemo, pripadnici specijalne policije upali su u njen stan i odveli je u istražni pritvor, gde će provesti najmanje mesec dana.
Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je u pitanju ozbiljno krivično delo.

Podsetimo, Elektra Elit je i 2022. godine uhapšena tokom racije u svom salonu u centru Ciriha, u ulici Langštrase.
Tada su sa njom privedene još tri žene i dva muškarca, a švajcarski mediji su izvestili da su svi bili povezani sa prostitucijom, koja je u toj zemlji legalna.
Međutim, istraga je tada pokrenuta zbog sumnje na druge - nelegalne aktivnosti, nakon anonimne prijave.
Ovo nije prvi put da se Elektra Elit nalazi u ozbiljnom problemu sa zakonom, a detalje o novom slučaju i razlozima hapšenja Telegraf.rs će objaviti čim budu dostupne potvrđene informacije.
(Telegraf.rs)
Video: Nadica Ademov kupila apartman u hotelu: Iskeširala 300.000€ za ovu lepotu, pokazala brutalan pogled
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
bella
u kom delu zatvora je muskom ili zenskom
Podelite komentar
Zoran
Ode Djuro (pravo ime) u prdekanu. Kako ce robijasi da se obraduju, ovo im poklon.
Podelite komentar
Dr
Vi ovo vodite pod jetset?!?
Podelite komentar