
Nije imala potomke: Evo kome je Slađana Milošević ostavila milione! Posedovala stanove u Beogradu i...
Muzička legenda, Slađana Milošević, ostavila je iza sebe bogat muzički opus i značajnu imovinu. Nije imala potomke, a nakon njene smrti izvor blizak pevačici otkrio je kome je ostavila sve što je posedovala.
- Slađana je živela u stanu na Novom Beogradu, koji je bio u njenom vlasništvu. Pored toga, ona je imala i luksuzan automobil marke "audi". Nakon smrti roditelja zajedno s braćom nasledila je nekretnine na Dedinju i Banovom brdu, kao i ogromno imanje u Sremu, koje je bilo u vlasništvu njenih predaka. Koliko znam, nešto od ovoga je prodato prethodnih godina, a ostatak dele njena braća Goran i Živko Milošević - rekao je ranije izvor za "Kurir".
Podsetimo, Slađana Milošević je jednom prilikom izjavila da se svesno odrekla majčinstva kako bi se potpuno posvetila karijeri.
- Smatrala sam da je za mene važnije da napišem i snimim 150 pesama, da me ispunjava stvaranje harmonije zvuka i teksta kroz pisanje i režiju, i pokušaj da popravim svet oko sebe. Takav životni izbor bio je za mene važniji od materijalnog i fizičkog prokreiranja, što mogu učiniti i drugi. Moji potomci ne moraju biti biološki, jednako je važno imati i ideološke - izjavila je pevačica Slađana Milošević ranije.
(Telegraf.rs/Kurir)
Video: Boris Mrdović o stanju požara na nesanitarnoj deponiji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Hee
Pa kome na kraju
Podelite komentar