Noga u vis u 64. godini! Brena na nastupu pokazala previše: Folk divi sevnuo donji veš u zanosu plesa

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

PevačicaLepa Brena sinoć je održala koncert u Trebinju.

Brena se ovih dana oglašavala iz tog mesta na mrežama pokazujući kako uživa u tamošnjijm lepotama i kako se zagreva za nastup pred bosanskom publikom.

Sinoć je na nastupu napravila atmosferu za pamćenje pokazavši da je fleksibilna i u sjajnoju formi i u 64. godini.

Brena je kao i obično, izvodila svoj veliki hit "Mile voli disko" kada je u jednom trenutku podigla visoko nogu, međutim, sada je pokazala malo previše.

U jednom trenutku u kadru je bio njen donji veš.

Pevačica je kao profesionalac nastavila nastup dalje, a publika je bila u transu.

Pevačica Lepa Brena svojevremeno je kuburila sa viškom kilograma, ali je zahvaljujući pravilnoj ishrani brzo dovela figuru do željenog izgleda.

- Ujutru sam obično jela jedno ili dva jajeta. Gledala sam da to budu organska jaja. Za ručak je obično bila nekakva posna supa bez masnoće i rezanaca. U stvari to je bila voda u kojoj se samo barilo povrće, a ne kuvalo do besvesti, pa da ne dobijete niti jedan vitamin iz cele priče. Tu je obavezno bilo i neko meso, koje je bilo na grilu ili je bilo kuvano. Za večeru je to bio komad ribe ili mesa, uz salatu - ispričala je Brena svoju dijetu.

Od početka svoje karijere pa do danas nije vratila nekadašnju liniju, kojom nije bila zadovoljna.

Pevačica smatra da je umerenost ključ za dobru liniju i zdravlje.

(Telegraf.rs)

Video: Snežana Savić peva "Topolsku 18"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA