
Voditeljka prvo nahrani kokoške, pa se provoza jahtom: Adriana se udala za binismena i sada ovako živi
Nekadašnja voditeljka "Pink" televizije, Adriana Čortan (44), sa suprugom biznismenom često putuje na egzotične destinacije i sada uživa u životu.
Ona se 2018. godine udala za zgodnog biznismena Nemanju Simića, a o njihovom venčanju u Crkvi Svetog Marka u Beogradu i raskošnoj svadbi dugo se pričalo.
Otkako se udala, ona se povukla sa malih ekrana, a sada samo uživa i to na svetskim destinacijama.
Adriana je veoma aktivna na svom Instagram profilu, a sada je objavila privatnu fotografiju kojom je pokazala kako provodi dane na moru.
Od luksuznog plovila na kojem uživaju, do kokošaka i poljoprivrednog domaćinstva koje su posetili - Adriana Čortan je pokazala sve.
Bivša voditeljka je pokazala kako hrani kokoške i uživa na jednom imanju, a zatim i kako se izležava na jahti.
Venčali se 2018. godine
Inače, Adriana se 2018. godine udala za zgodnog biznismena Nemanju Simića, a o njihovom venčanju u Crkvi Svetog Marka u Beogradu i raskošnoj svadbi dugo se pričalo.
Voditeljka tada nije skrivala svoju sreću što je postala gospođa Simić, pa osmeh sa lica nije skidala.
Adrianin poslednji poslovni angažman je na televiziji "Studio B", a na društvenim mrežama možemo videti kako je vredna, da putuje sa suprugom, te kako dane provodi u prirodi.
(Telegraf.rs)
Video: Evri ispadaju iz ruku, dobro izbrojite za koliko sekundi je Nadica zgrnula ovaj novac
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Aca
A mašina joj zaribala
Podelite komentar