
Novi šok detalji! Ana Nikolić prijavila Raleta za nasilje, pa u policiji tražila vazdušni prevoz zbog ovoga
Ana Nikolić je u žiži interesovanja javnosti zbog nasilja koje je prijavila policiji i optužila partnera Gorana Ratkovića Raleta da je pretukao.
Pevačica je policiji dala iskaz, nakon čega je Hitna pomoć došla u stanicu u Belom potoku.
Doktori koji su tom prilikom izašli na lice mesta konstatovali su da Ana nije životno ugrožena, ali da ima hematome i uputili je u drugu ustanovu.
Ona je šokirala sve kad je u policiji zahtevala da joj obezbede vazdušni prevoz od Avale do Beograda, da je novinari ne bi fotografisali, piše Blic.
Pevačica je naime sinoć objavila snimak, koji je šokirao sve, pokazavši unakaženo lice što je zabrinulo sve na društvenim mrežama.
U snimku vidimo Anu sa ožiljcima na nogama i modricama na glavi, dok je podelila i momente sa Raletom, koji su nastali u njegovom stanu.
Koliko para sve košta, dug...? - vikala je Ana.
- 40 hiljada evra - rekao je on.
- Od kad? - kazala je ona.
- Od danas - odgovorio je Rale.
- Ja koštam milijardu! - rekla je ona potom, a nije mogla da se smiri.
- Hvala dragom Bogu da sam te se rešila. Zovi mog brata, majku, zovi muriju, zovi hitnu pomoć, čovek me je prebio, razvalio mi je sklepoočnicu, pustio mi je krv, zatvorio mi je oko. Pozovi hitnu, sve ljude, molim te. Ide mi krv sa svih strana, ne mogu da pričam više, sva sam u modricama, izubijana sam skroz - pričala je Ana, dok je molila za pomoć, a usput i psovala Raleta.
(Telegraf.rs)
Video: Ana pokazala krvavo lice posle skandala sa Raletom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.