Matora i Dragana uživaju u svojoj ljubavi: Svi sumnjali u njihovu vezu, one se ne odvajaju, grle se na plaži
Jovana Tomić Matora i Dragana Stojančević iznenadile su sve one koji nisu očekivali da će njihova ljubav opstati i posle završetka "Elite 8".
Iako im mnogi nisu predviđali zajedničku budućnost, njih dve su pokazale da je njihova ljubav jača od svega te da uživaju u svakom zajedničkom trenutku.
One obaveštavaju svoje pratioce svakodnevno o svojim aktivnostima na društvenim mrežama, a budući da su trenutno na letovanju u Grčkoj sa svima su podelile kako provode vreme te pokazale kako uživaju na plaži.
One su se grlile u kupaćim kostimima, a čini se da im je sve po volji. Matora i Dragana su, reklo bi se, nikad zaljubljenije, dok su u javnosti u više navrata isticale koliko se slažu.
Matora i Dragana su, inače, prošle nedelje došle u zgradu "Pinka", te su tad progovorile o "Eliti 9" i njihovoj ljubavi.
- Došle smo ovde. Ne ulazimo, da se zna! - rekla je Matora za Blic.
- Imamo puno planova, moja Slavica i ja se bacamo sad na biznis... (smeh) Neću vam otkriti koji biznis je u pitanju - rekla je Dragana pred našim kamerama.
- Draganu samu ne bih pustila u Elitu! - istakla je potom Matora, a onda je Dragana rekla:
- Ne bih ni ja nju!
(Telegraf.rs)
Video: Jovana Jeremić se dohvatila mikrofona na svojoj proslavi
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Boba
Nije ni cudo sto se Dragana zaljubi Matoru, Matora je zgodna zena.
Podelite komentar