
Kristina Spalević progovorila o odnosu sa Kristijanom "Žene ne treba da se usuđuju na ovo što ja radim"
Turbulentan odnos Kristijana Golubovića i njegove partnerke Kristine Spalević neprestano intrigira javnost.
Posle njihovog javnog prepucavanja i iznošenja "prljavog veša" pa i Kristininog napuštanja doma sa decom, par je ponovo odlučio da sebi da šansu te su izgladili odnos.
Kristina je gostujući u Magazin in emisiji otkrila zbog čega su u prethodnom periodu povukli takav potez te poslala poruku ženama:
- On je otišao u podkast, naravno muški povređeni ego, svašta se tamo nalupetarao, baš se nalupetarao. Izvinio se, mislim ja od toga nemam ništa...ali aj, iskreno je. Ja sam odgovorila na to onako impulsivno i rekla baš svašta, svašta. Iznela sam prljav veš .
- Kad posmatraš sad sve iz ove glave, iz ove duše....šta bi rekla - pitala ju je voditeljka.
- Rekla bih ženama da svakako...ja sam u svojoj ljubavi, u svojoj deci nšla još jednu šansu za naš odnos i moram da kađem da mi se baš čini da idemo u jednom apsolutno novom pravcu u životu, jer j znam da Kristijan ne mođe da se promeni na pet dana svoj temperament mešutim, sad vidimo nešto drugo, drugčije funkcionišemo sa decom hvala Bogu, mada ja smatram da je on fenomen i ne smatram da žene treba da se usušuju na ovo što ja radim - rekla je ona.
(Telegraf.rs)
Video: Darko Lazić seo u kola: Posle nesreće podelio snimak iz automobila
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.