Mreže "gore"! Hrvati raspalili užičko kolo u Areni Zagreb posle koncerta muzičke legende: "Ipak su braća?"

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Muzička legenda Miroslav Ilić održao je spektakularni koncert u Areni Zagreb, u subotu 18. oktobra, nakon čega se povela prava polemika na mrežama.

Naime, nakon što je puna Arena u Zgarebu gotovo dva sata uživala u pesmam "slavuja iz Srbije", najlepšim ljubavnim tekstovima, Hrvati nisu želeli iz Arene.

Tako su posle koncerta, Hrvati opleli užičko kolo nasred partera, a svi oduševljeni to i snimali, zbog čega su mreže preplavili ovakvi snimci.

https://www.tiktok.com/@marespisic/video/7562699966485941526?is_from_webapp=1&sender_device=pc

Dok su Hrvati skakli uz taktove najpoznatijeg srpskog kola, mnogi su ih sa oduševljenjem gledali, raspamećeni zbog njihovog poteza.

Zbog ovga su se "zapalile" mreže, i dok su ih mnogi hvalili, bilo je i onih koji su ostali u šoku:

"Hrvati rapalili užičko kolo u Areni? Svaka čast", "Ipak su braća", "I gde je bolji provod, na Tompsonu ili Miroslavu?", "U čemu je problem? Mislite da je Zagreb rokerski grad, a u 90% kluba se slušaju "cajke", Bravo Zagrepčani, pozdrav iz Srbije", "Ima još Hrvata koji znaju šta je dobra muzika", ređali su se komentari.

Inače, muzička legenda Miroslav Ilić priredio je u subotu, 18. oktobra veče za pamćenje u prepunoj Areni Zagreb, na koncertu koji se danima unapred rasprodao i sa nestrpljenjem iščekivao.

Emocije, sećanja i bezvremenski hitovi spojili su generacije u večeri koja će se dugo prepričavati!

Koncert je svečano otvoren hitom „Pozdravi je, pozdravi“, dok je Arena doslovno zablistala u punom sjaju. Ilić se zatim obratio prisutnima toplim rečima:

-Dobra noć, dobri ljudi! Za ovaj grad me vežu prelepe uspomene i neću dozvoliti nikome da mi ih oduzme -rekao je Miroslav Ilić.

(Telegraf.rs)

Video: Ana Bekuta stigla na snimanje u novom autu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA