Dok se Toni ne oglašava povodom rođenja unuke, Dragana ne prestaje sa slavljem: "Ljudi, kakav dan je iza mene"

A. Š.
A. Š.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pevačica Dragana Mirković sa velikom radošću dočekala je rođenje unuke Ksenije.

Dragna se oglasila na društvenim mrežama i ushićeno napisala:

- Kakav dan je iza mene! Kakva radost! Imam još jednu predivnu titulu! Ja sam Ksenijina baka!

Dragana Mirković Foto: Instagram/dragana_mirkovic

Draganin sin Marko je postao otac, kada se njegova supruga Melani porodila i na svet donela naslednicu. Dragana je juče slavila dolazak unuke na svet u svom dvorcu u Beču, za tu priliku obukla je majicu sa natpisom: "Najponosnija baka na svetu".

Dragana Mirkovic Foto: Instagram/dragana mirkovic

Pevačica je ranije isticala da jedva čeka da postane baka, govoreći da će to biti "najlepša uloga u životu, jer se tada voli bez ikakvog interesa i mere".

- Zamišljam taj trenutak i već osećam da će to biti nešto posebno, nešto što mi srce već dugo priželjkuje - rekla je Dragana, a juče se ta želja ostvarila.

Dok u domu Dragane Mirković vlada neizmerna radost, njen bivši muž Toni Bijelić ostao je nem povodom rođenja unuke. Ni reč, ni čestitka, iako se u prethodnom periodu oglašavao na mnoge druge teme.

Toni Bijelić Foto: Nikola Tomić

Odnos Tonija i njegovog sina već duže vreme nije dobar, a poznato je da su Draganina i njegova deca nakon razvoda ostali uz majku.

- Toni zbog narušenih odnosa nije bio na naslednikovom venčanju, a nije mu ni čestitao. Tužno je to, oni više ne komuniciraju. Rođenje male Ksenije samo je dodatno produbilo jaz između njih dvojice - rekao je dobro obavešten izvor za Blic.

- Marko i Toni se dugo nisu čuli. Ksenija je prvo unuče u porodici i velika radost, ali, eto, situacija je takva kakva jeste - dodao je sagovornik.

(Telegraf.rs)

Video: Hana Ikodinović na promociji albuma Nataše Bekvalac

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA