"Mi smo baba-ribe" Stoja se obratila Dragani Mirković nakon što je dobila unuku, pa pomenula Zoricu
Pevačica Stoja Novaković sinoć je, neposredno pred nastup u jednom prestoničkom lokalu, otkrila nepoznate detalje iz svog života i progovorila o brojnim aktuelnim temama pred domaćim medijima.
Na samom početku razgovora uputila je iskrene čestitke koleginici Dragani Mirković, koja je nedavno postala baka.
- Čestitam Dragani Mirković. Neka su joj svi živi i zdravi! Želim joj da ne ostane samo na tome, neka joj se širi porodica. Ja tu već iskustva imam. Mi smo sve babe-ribe! Slažem se sa Zoricom Brunclik da je ona najbolja - poručila je Stoja.
Stoja je svoju višedecenijsku karijeru, kako ističe, gradila na "svojim leđima", a televizijsko eksponiranje nikada je previše nije interesovalo. Jednom prilikom je odbila i gostovanje kod pokojnog kreativnog direktora "Granda" Saše Popovića.
- Odbila sam i Sašu Popovića. I ranije! Ja sam imala svoj princip. Kad je tek počeo "Grand", obišla sam tri-četiri emisije i to mi je bilo dovoljno. Nisam volela da me ima previše na televiziji, reklame su mi bile dovoljne - iskreno je priznala Stoja za domaće medije.
(Telegraf.rs)
Video: Milica Pavlović
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vodolijax
.......Goca Božinovska i Zlata Petrović su ribe za sve vas izoperisane....
Podelite komentar
Uros
Niste baba -ribe ,nego baba- roge! Kako ona zamislja da je neka riba! hahahah Da li ti zeno imas ogledalo , isto pitanje vazi za tvoje "koleginice", sramota da je vas ikada iko reklamirao ili zvao da ucestvujete u nekom tv programu!! Na zalost, harmonikasu uspelo da vas pevaljke , umesto da sedite u kafani, gde vam je mesto, dovuce u tv program ! I to jos uvek traje!!! Cista blamaza i katastrofa za Srbiju!
Podelite komentar