
Dragana Mirković pokazala detalje iz unukine sobe od 15.000 evra: Mala Ksenija živi u dvorcu, dobila i OPANKE
Pevačica Dragana Mirković postala je baka. Njen sin Marko Bijelić postao je otac devojčice Ksenije.
Ponosna baka potrošila je nešto više od 15.000 evra za opremanje bebine sobe u dvorcu gde će živeti.
Pevačica nije želila da štedi, pa je princezi pripremila i više od potrebnog.
Dragana Mirković je danas podelila kadrove iz dvorca i pokazala šta je sve sačekalo Kseniju u njihovom domu.
Tu je krevetić kao za princeze, benkice, igračke, baloni, ali i preslatke haljine i tašnica, a ono što je privuklo najviše pažnje jesu opanke.
Podsetimo, nakon što je Dragana Mirković saznala da će postati baka, ona je odlučila da opremi najlepšu sobu u dvorcu.
Pevačica nije želila da štedi, te je za opremanje Ksenijine sobe baka dala više od 15.000 evra.
- Dragana je jedva dočekala da postane baka. To je njoj prvo unuče i prva radost. Ona nije želela da štedi, pa je odabrala najlepšu sobu u dvorcu i uložila nešto više 15.000 na opremanje. Baka se pobrinula da Ksenija sve ima, od pelena, kremica, pa do kolica i stvarčica - rekao je naš izvor.
(Telegraf.rs)
Video: Nataša uživa i pije viski
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mirjana
Ovo nije soba, nego deo poklona.
Podelite komentar
Olja
Preterivanje !!!
Podelite komentar