"Svi iz Čačka znamo čime su se bavili" Poznati par sa četvoro dece živi u vili od 3 miliona, ona ih razotkrila

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Adam Adaktar i njegova supruga Anđela imaju četvoro dece i žive u luksuznoj vili koja vredi milione evra.

Adam Adaktar je na Instagramu objavio snimak pod nazivom "Adaktar i sinovi, prvi deo" i pokazao kakve peripetije se odvijaju kod njih u kući, pa je snimio svog sina Aziju kako je ušao u ormar i ne želi da izađe.

Podelio je njihov razgovor sa pratiocima.

- Jel možeš sada da siđeš? - pitao je Adam Adaktar, a sin mu je odgovorilo:

- Ne, hoću da ostanem - rekao je Azija.

- A gde ćeš da ostaneš, šta ćeš da radiš tu? - upitao je ponovo Adam.

- Da se zabavljam i da spavam ovde. Želim da ostanem ovde zauvek u životu - rekao je dečak.

- A što si ljut? - pitao ga Adam Adaktar, a potom je ipak izašao iz ormara, a hit snimak nasmejao je mnoge.

Podsetimo, Adam Adaktar nesvakidašnjim izgledom i izjavama, skrenuo je pažnju javnosti na sebe, a često se hvali i svojim raskalašnim životom.

Za samo pet godina Adam Adaktar je otvorio nekoliko salona na najtraženijim lokacijama u Beogradu.

Kako je pisao "Pink", Adaktarovi su vlasnici nekoliko luks nekretnina u Beogradu, a ona koja najviše upada u oči je vila na Dedinju sa velelepnim dvorištem i bazenom.

Kako se šuška u beogradskim krugovima, vrednost Adaktarove vile u kojoj živi sa svojim ženom Anđelom i njihovo četvoro dece je čak 3.000.000 evra.

Prema tvrdnjama navodno dobro obaveštenog izvora bliskog čuvenoj porodici, njihova luksuzna vila ima čak 700 kvadrata i opremljena je najskupjim nameštajem naručenim u inostranstvu.

"Svi iz Čačka znamo čime su se bavili"

Starleta i bivša rijaliti učesnica Jelena Krunić, jednom prilikom iznela je nepoznate detalje o Adaktaru i njegovoj porodici. Adam, baš kao i Jelena potiče iz Čačka.

"Mislim da je sve samo ne 'Alfa mužjak', Alfa muškarac, s obzirom da je okružen ženama i majkom, koja inače vodi sve, niti vodi on, niti bilo ko drugi, ona vodi sve. Znaju svi iz Čačka ko je on, tačnije ko je njegova porodica, jesu oni uspešni, to stoji, ali tu ima dosta toga da se kaže", rekla je Jelena Krunić i nastavila:

"Da su uspešni, to se ne može poreći, najveći je inicijator njegova majka, bavili su se tetoviranjem u Čačku u samim počecima, sve je to krenulo davno, barem ja nisam znala da on postoji uopšte, dok sada nije isplivao sa sve onom leopard bundom i postao čačanski Kim Kardašijan. Meni je sve to smešno, presmešno".

(Telegraf.rs/Blic)

Video: "Milica Pavlović je fejkara": Dara Bubamara oplela po kolegenici

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA