"I mene je dečko prevario sa momkom" Pevačica saznala bolnu istinu, sad pomenula i Vujadina Savića

DŽ. R.
K. Ć.
DŽ. R. K. Ć.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Па
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Па

    29. oktobar 2025 | 11:12

    Мирка је чистог образа , глумица, мајка,… оставите жену на миру. Тешко јој је врвт !

  • Па

    29. oktobar 2025 | 11:11

    Шта Мирка има са тим? Мслм да иде у суд?

  • Paki

    29. oktobar 2025 | 10:26

    Toliko je ruzno i nepristojno kad neko zbog svoje licne promocije i umisljenosti komentarise zivote drugih ljudi.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA