"Plasirane su laži da mi je prekinut koncert i da sam prisilno spuštena" Ceca o situaciji na koncertu u Velesu

K. Ć.
K. Ć.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Nbg

    03. novembar 2025 | 19:04

    Ovo se nešto dobro zakuvalo. Još će je bugarska zastava doći karijere.

  • Данко

    03. novembar 2025 | 16:42

    Није Цеца признала Косово , зна,се ко је...али Срби се ето боје да се ,,браћа" не наљуте, цццц

  • Mrak

    03. novembar 2025 | 16:41

    Tako to biva kad je neko nepismen, primer da osnovna škola nije dovoljna. Ovde je to veliki problem, ako imaš pare misliš da si pametan a pare možeš ukrasti, na razne načine dobiti pa i na telo zaraditi ali si i dalje ljakse.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA