Milica Pavlović u Atini, došla da bodri Novaka: Sa njom poznata svetska faca, podelila atmosferu pred početak

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, uskoro počinje meč drugog kola turnira u Atini, a protivnik mu je Alehandro Tabilo.

Početak meča pomeren je dva puta, a očekuje se da će početi u 18.45 časova.

Brojna publika već je uveliko stigla u arenu, a među njima je i naša popularna pevačica Milica Pavlović.

Vidno nasmejana, dobro raspoložena, ali i pomalo užurbana, Milica Pavlović stigla je u OAAK Arenu, kako bi bodrila našeg najboljeg tenisera.

Za ovu priliku odabrala je da obuče udoban džins, crni sako, a čizme na štiklu dale su celom izgledu eleganciju.

Milica Pavlović večeras je u sjajnom društvu. Došla je da bodri Novaka sa drugaricom, ali i najpoznatijim svetskim producentom iz Grčke - Fivosom i njegovim sinom.

- Biće sjajna noć - napisala je u opisu fotografije Milica Pavlović.

Inače, muzička zvezda je već nekoliko dana u Grčkoj, zbog poslovnih obaveza. Uveliko preslušava pesme za novi album kod Fivosa u studiju.

Fivos je Milici Pavlović napravio mnoge hitove, među kojima su: "Mogla sam", "Tako mi i treba", "Tačno tako", "Kidaš me", "Ne sećam se" i mnoge druge.

Podsetimo, u porodici Đoković ne kriju da obožavaju Milicu Pavlović, a ona je čak pevala na venčanju Saške i Đoleta Đokovića, gde je napravila sjajnu atmosferu.

(Telegraf.rs)

Video: Milica Pavlović prekinula nastup zbog Dana žalosti

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Sasa

    5. novembar 2025 | 00:00

    Kad se neko potpisuje SenoritaMilica, znas o kakvoj seljadiji je rec. 🤦

  • Viki

    5. novembar 2025 | 19:32

    Bravo Milice. Najlepsa podrzava najvrednijeg.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA