Bilja Krstić večeras održava koncert u punoj MTS dvorani: Zablistala na sceni, publika je oduševljeno dočekala
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Zorica
Dok vi narode cupkate na kiši preko puta ćacilenda drugi uživaju na koncertima. To vam je beograd. Još nisam videla da i jedan mužičar iz narodne branše podrža blokade. Sem rokera. Ovi ostali samo kukaju kako osiromašiše dok su ove blokade. Volim Bistrik ali mislim da nije vreme za koncerte
Lola
SVI UMETNICI DOLAZE SA JUGO -, ISTOKA SRBIJE U SVIM SFERAMA ŽIVOTA I SA SE ERA VOJVODINE... ♥️♥️🌹🌹🌹🌹👄👍🥂