"Za noć sam dobila 3.500 evra!" Bivša učesnica Zadruge pokazala kuću koju je kupila od TikToka! Kadrovi su VAU
Nekadašnja rijaliti učesnica i tiktokerka Marijana Zonjić priivlači pažnju otkako se pojavila u javnosti.
Iako više nije u rijalitiju, jednako je zanimljiva zbog svog nekada turbulentnog života i rijalitija, a sada je pokazala kako izgleda njen dom u susret Novoj godini.
Marijana se nedavno porodila, a sada je pratiocima pokazala kako je dekorisala kuću u Podgorici.
Dvorište je ukrasila lampicama i irvasima sa sankama a u pozadini se video njen auto od 50.000 evra.
Bivša zadrugarka koja je prekinula prijateljstvo sa Dalilom dekorisala je i terasu u istom stilu, a posebnu pažnju privuklo je svetleće drvo koje je bilo na stolu. Svuda po ustakljenoj terasi visile su lampice u obliku zvezdi.
Inače, Marijana je ranije otkrila kako je kuću i automobil kupila pomoću snimanja za društvenu mrežu Tik Tok.
- Za noć sam dobila 3.500 evra. I nisam lajvovala baš, ali sam imala veliku podršku ljudi, često mi se to dešavalo u tom periodu, skupljala sam, uložila sam u kuću, u auto i pesme. Sredila sam kuću u Crnoj Gori, videćete. Obezbedila sam porodicu - izjavila je Marijana ranije.
(Telegraf.rs)
Video: Marinkova majka se pozdravlja sa svima koji su dosli na pomen
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Jeste
Ali na društvenim mrežama za 18+
Podelite komentar
Beli
I kad se probudiš, ne možeš da nadješ gaće!!!!
Podelite komentar
L A N C A S T E R
Ko o čemu . . .
Podelite komentar