Karleuša priznala da je bila u vezi sa zauzetim muškarcem: "Nije me interesovalo! Kad sam saznala onda sam..."

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Pevačica Jelena Karleuša u podkastu kod makedonskog šoumena Bokija 13 otkrila je da je bila u vezi sa zauzetim muškarcem.

- Meni on nije delovao zauzeto - započela je priču Jelena Karleuša i dodala:

- Posle se ispostavilo da je zauzet... - rekla je JK kroz smeh.

Na pitanje da li je to znala kada je ušla u odnos, rekla je:

- Nije me interesovalo, ali kad me je zainteresovalo onda sam to završila - priznala je ona.

"Prevarila sam, ali i volela svakog bivšeg" 

Boki 13 citirao je Karleušinu izjavu koju je rekla kod Lune Đogani u podkastu - da je volela, ali prevarila svakog svog bivšeg.

- Na čemu si bila kad si to rekla? Objasni nam šta to znači - pitao je Boki, a Jelena Karleuša je rekla:

- Pre ili kasnije. Evo, vrlo logično. Znači, ja te volim, posle 150 godina tvog ružnog ponašanja, ubijanja ljubavi, emocija i svega onoga što možeš loše kao muškarac da uradiš jednoj ženi, ja se zaljubim u drugog i onda volim njega. Tako da, svakog muškarca, onog sa kojim sam varala prethodnog, sam volela - istakla je JK.

- To je lančani sistem? Sa cveta na cvet? - upitao je potom Boki, na šta je pevačica rekla:

- Nikada nisam bila sa muškarcem kog nisam volela. Kada se zaljubim, kada nekog volim, jako sam verna. Mene moraš baš mnogo da gaziš, ne poštuješ i ne voliš, da mi ubijaš ljubav, da bih te ja prevarila. Tačnije, ja to ne zovem prevarom, samo ne mogu više, ali nemam snage da ostavim - istakla je Jelena Karleuša.

(Telegraf.rs)

Video: Iskrena ispovest Bokija 13: Vodim tešku borbu za zdravlje, ali sam naučio da budem srećan

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA