Uroš Živković progovorio o honorarima i otkazanim nastupima za Novu godinu: "Nije mi bitno koliko koštam"

N. L.
K. Ć.
N. L. K. Ć.    ≫   
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Pevač Uroš Živković večeras,  za doček nove 2026. godine pevaće na Sajmu u Beogradu i to sa koelgama Barbarom Bobak, ANdreanom Čekić i Slobom Radanovićem.

Pred sam nastup, pevač je dao kratku izjavu u kojoj je sumirao možda i najlepšu godinu, jer se ostvario kao otac, ali progovorio o kolegama, zaradi, i estradi.

- Meni je posebna ova godina zbog svega šsto se dešavalo, a ova noć će biti samo kruna svega onoga što mi se dešavalo.

Otkrio je i da će suprugu prvu poljubiti u ponoć

- Supruga naravno, mali je sa babom i dedom, uživa, tako da supruga ima malo oduška večeras, da se izljubimo u ponoć i to je to.

Pomenuo je i rođenje sina.

- Svadba, prvenstveno rođenje mog sina Lazara, to je nešto najlepše na svetu.

Uroš Živković Foto:Telegraf

- Godina kao godina svakako turbulentna, u svakom poslu ima uspona i padova. Nova godina je dan kada vlada neka nerealna euforija i tenzija, večeras smo ovde da ispunimo neke kritirujme za Novu godinu. Ja sam u 2025. godini imao preko 125 nastupa, tako da ovo svrstavam u jedna od tih nastupa. Nova godina nosi neke želje, neke ambicije za sledeću godinu i ljudi su malo drugačije orjentisani.

- Nema, stvarno nemam, svaka Nova godina mi je radna, od 25. decembra do Badnjeg dana. Nisam spavao već 7 dana, ne znam šta priča iz mene, nije mi mozak na mestu zbog umora.

Za sledeću godinu priželjkuje još jednu prinovu u proodici.

- Ako Bog da zvdravlja još jednu prinovu i da sledeće godine proširimo svoju porodicu, nebitno.. ćerka, sin samo da je živo i zdravo. Hvala Bogu na svim blagodetima, dobio sam...

- Nisam neko ko bilo šta planira na kratke staze, otkako sam počeo da se bavim muzikom imam dugoočne planove. Radiću na novim pesmam, i eto, nadam se da će sledeća godina biti zdrava, berićetna za sve ljude oko nas. Muzika je nešto što spaja i leči, ali ima mnogo okolnosti.

Na pitanje o honorarima i otkazanim nastupima za Novu godinu, Uroš je rekao:

- Ne pričam o finansija, i ja sam neko ko je radoholičar, prvenstveno mi je bitno da u nekoliko meseci unapred imam zakazane nastupe, a ne koliko koštam. Volim da radim i muzika me leči, taj moj odlazak od kuće vikendom meni predstavlja jedan izduvni ventil, a preko nedelje sam spreman da budem suprug i da se posvetim porodici.

- Sinoć sam gostovao i zatvorio bih tu temu, a to je, ja želim ljudima da gledaju u svoje dvorište i da budu srećni kao ja. Svet će biti bogatiji lepši.

(Telegraf.rs)

Video: Aleksandri Mladenović pukla haljina na nezgodnom mestu, ona nije primetila: Kad se okrenula..

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA