"Dali su mi šerpe umesto para": Naša pevačica doživela neprijatnost na nastupu u Beču, evo kako je reagovala

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pevačica Zorana Pavić otkrila je neobične anegdote iz svoje karijere, uključujući trenutak kada joj je umesto honorara ponuđeno posuđe.

Iako je tada odbila, danas priznaje da se kaje zbog te odluke.

- To se dogodilo u Beču kada su nam umesto honorara ponudili posuđe. Rekla sam da to ne dolazi u obzir i da neću da pevam za šerpe, a Lepa Lukić mi je govorila: "Uzmi bre, pa ćeš lako posle da dodaš" - rekla je Zorana Pavić, a potom priznala da se danas kaje što i sama nije prihvatila tu ponudu.

- Sećam se kako je jedan sokovnik nosila u avionu i meni govorila: "Zvaćeš ti mene za sokovnik". I tako je i bilo. Ko je uzeo šerpe, uzeo je. Posle mi je i majka govorila: "Ludačo jedna, posuđe", ali ja sam imala stav da neću da pevam za šerpe. I tako, čekajući Godoa" - ispričala je pevačica za Blic.

(Telegraf.rs)

Video: Deniz Dejm pije iz čaše od 3.000 evra

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA