"Samo sam se spakovala i otišla..." Pevačica napustila emisiju kod Jovane zbog ovoga: Oglasila se i voditeljka
Pevačica Nela Vidaković gostovala je jutros u Jutarnjem programu kod voditeljke Jovane Jeremić.
Ipak, gledaoci su svedočili vrlo nezgodnoj situaciji i retkim slučajevima kada gost napusti emisiju, a to je učinila upravo pevačica,
Naime, ona se nakon gostovanja kod Jeremićke oglasila na društvenim mrežama te je otkrila da je napustila njenu emisiju jer je voditeljka nije ispoštovala.
- Ovako stoje stvari dragi moji ljudi. Krenula sam sa televizije "Pink". Verovatno ste i videli. Nekoliko puta sam pominjala da sviraju moju pesmu "Oras". Oni ne sviraju "Oras", Jovana viče "Lune, Lune". Rekoh kakav "Lune", daj "Oras", čoveče, Božić je. Ne, ona hoće svoje. Okej, njena emisija, ima pravo. Ništa otpevam ja, videli ste. Spakujem se i krenem polako kući. Evo od sada da znate, ko god me zove na neku televiziju, mene gledanost ne zanima. Ja po tome ne biram gde gostujem. Dok me poštuješ ja ću te poštovati, kad toga nema to je to - rekla je Nela u obraćanju na svom Tik Tok profilu.
Ovim povodom kontaktirali smo Jovanu jeremić, a voditeljka nije bila raspoložena da komentariše ovu situaciju.
- Ne znam o čemu se radi, ne planiram to da komentarišem - rekla nam je Jovana.
Podsetimo, Jovana Jeremić je za božićno jutro imala specijalnog "gosta" u studio.
Ona je program vodila sa jagnjetom, kojeg je pre početka emitovanja i "ulepšala".
Jovana Jeremić za praznično izdanje emisije bila veoma elegantna te je nosila crvenu čipkastu haljinu sa dubokim dekolteom i šlicem, a sa njom je u studiju bila i životinja kojoj je zavezala crvenu mašnu.
- Gde si ti bebice, sad ćemo mi tebe da sredimo. Daj traku da tebe tvoja Jokača sredi, da budeš najbolji za ovaj program. O živote mili, ma ne znaju oni kako je Joka odrasla sa životinjama, živote. Pa mene moje životinje najviše na svetu slušaju, mnogo bolje nego ljudi me slušaju - pričala je ona sa životinjom.
(Telegraf.rs)
Video: Ceca Ražnatović sa unucima ispred Hrama Svetog Save čestitala Božić
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Момо
Газда, склањај ово фрустрирано створење... Убише је комплекси... најбоље изговара ја, ја, ја, ја...
Podelite komentar
Darko
OVA OSOBA OD Jovane MISLI DA JE UHVATILA....A TAKO JE AROGANTNA DA JE AMO NIKO NEGOTOVI I NE POŠTUJE!!!!
Podelite komentar
Mister bin
Razume tvoj jezik Iste ste
Podelite komentar