Ovih pet učesnika večeras hitno napuštaju Elitu 9: Produkcija saopštila imena, među njima i Aneli i Asmin

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Učesnicima "Elite 9" stiglo je pismo produkcije gde je saopšteno da danas Belu kuću napušta pet osoba.

Oni imaju malo vremena da se spreme i dođu do kapije.

Kako je saopšteno iz rijalitija će privremeno izaći: Maja Marinković, Aneli Ahmić,Anita Stanojlović, Luka Vujović i Asmin Durdžić.

- Draga Elito, u emisiji "Magazin In" koja se danas snima gosti će biti Maja, Aneli, Anita, Asmin i Luka. Imate malo vremena da se spremite, zato požurite - pisalo je u pismu.

Podsetimo, Miljana Kulić diskvalifikovana je sinoć iz rijalitija Elita 9 zbog čega će morati da plati i novčanu kaznu. Nakon što je stiglo pismo da napusti imanje, oglasila se i Marija Kulić.

- Miljana uskoro stiže u Niš. Poslala sam taksi po nju. Jutros je diskvalifikovana iz Elite nakon insistiranja Milana Miloševića da se izbaci iz Bele kuće. Rekao je kako mu stoji iza leđa, a uopšte nije bilo tako. U nekoliko navrata ju je vređao, pa se nakon toga izvinjavao u pušionici gde je od nje tražio cigarete i vadio se na nervozu. Miljana svaki put pređe preko svega, a ništa se ne promeni. Molila sam da ne ulazi više u rijaliti, nije me poslušala, ali mislim da je sada shvatila neke stvari. Odlučila je da Miloševića goni privatnom tužbom i podržavam je u tome - otkrila je Marija.

(Telegraf.rs)

Video: Večna kuća Mandića, koji je ubijen sa Arkanom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA