Iz stana se preselili u kuću! Evo gde će živeti Danijela Dimitrovska i njen muž: "Tako će ostati duži period"

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Voditeljka i manekenka Danijela Dimitrovska zavetovala se na večnu ljubav partneru Jevremu Kosniću, a ceremonija je održana u tajnosti.

Kako se šuška, njih dvoje će sledeće godine napraviti svadbu, a lepa manekenka je nedavno otkrila i gde će živeti.

Danijelu je prošle godine verio bivši fudbaler Jevrem Kosnić, a ona je donela odluku da ne otkriva previše detalja o njihovom privatnom životu.

- Ja sam inače neko ko ulazi u neki odnos da ga gradi. Odlučila sam da malo smanjim komentare po pitanju privatnog života. Ranije sam od sreće pričala i delila i to je još jedna lekcija da ove godine to zadržim za sebe. Ne treba intimu deliti na tacni, konačno sam shvatila. U svaki odnos ulazim bez očekivanja. Volim veridbu ali forme nisu dokaz. Želja mi je da porodicu širim i molim se za to - rekla je Danijela Dimitrovska pa otkrila gde će živeti:

- U Crnoj Gori smo bili dug period, pa malo ovde i tamo. Tamo smo se uselili, ovde smo se preselili iz stana u kuću. Ljudi prosto vide na mojim snimcima. Sada smo se konačno preselili i tu ću ostati jedan duži period, ne mogu više da se pakujem. Na snimanja nosim sivi kofer koji je uvek polu pun i tako vukljam. Komšije misle da se svaki dan selim - priznala je Danijela Dimitrovska.

(Telegraf.rs/Blic)

Video: Ceca o Veljku i Rusiji i

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA