Nekada imao 163 kg, sada "gori" kako izgleda: Brenin naslednik se preznojava u teretani, podelio "vrelu" fotku

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Viktor Živojinović u poslednje vreme radi na sebi, te pokazuje kako je istrajnost i disciplina glavni ključ uspeha.

Brenin naslednik poslednjih godina je promenio životne navike a sada je pokazao da je posvećen treninzima, podelivši sliku iz teretane.

Viktor je godinama unazad mnogima primer i veliki motiv da se uz malo truda i istrajnosti može postići gotovo sve, posebno kada je reč o mršavljenju.

Budući da je nekada kuburio sa kilogramima i imao 163 kilograma svaka njegova promena i pomak ne prolaze nezapaženo.

Viktor Živojinović Foto: Printscreen/Instagram/viktorernest

On je objavio sliku u majici na bratele te je pkazao kako se oznojio posle treninga. Redovni treninzi, disciplina i upornost dali su rezultate, a brojni pratioci u komentarima nisu štedeli komplimente.

Podsetimo, Viktor je u jednom trenutku imao 163 kilograma, a postigao je odlične rezultate vežbanjem i promenom načina ishrane. On je ipak želeo da skine još masnih naslaga oko stomaka, koje su se najteže topile, pa se podvrgao liposukciji, pisali su svojevremeno domaći mediji.

Brena je jednom prilikom govorila da je Viktor imao dosta problema sa kilažom.

- Boba i ja smo stalno pravili večere još dok su deca bila mala i zato je Viktor došao do cifre od 163 kilograma. Mnogo sam patila zbog toga! Bilo mi je toliko teško da sam plakala. Kad god ga pogledam, stane mi knedla u grlu, a imao je samo dvadeset godina. Plašila sam se da ne dobije dijabetes - pričala je Brena svojevremeno za domaće medije.

(Telegraf.rs)

Video: Azis sa mužem

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA