"Pozvao me je i pozvao se na visokog funkcionera" Ivana Šašić tvrdi da joj je pevačica "pretila preko moćnika"

E. J.
E. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Pevačica Ivana Šašić optužila je koleginicu da joj je navodno pretila preko nekog ko joj je blizak, i to navodno političkim moćnikom.

Naime, Ivana je nedavno javno govorila o prekidu prijateljskog odnosa sa jednom pevačicom koju je sada optužila za još neke stvari.

Kako je Ivana Šašić izjavila, neko blizak pevačici nedavno ju je "pozvao i zapretio visokim funkcionerom kojeg i ona lično poznaje".

- Taj neko ko me je pozvao se pozvao na jednog visokog funkcionera, kojeg ja poznajem. Prećutala sam, prva prilika kada sam videla tog gospodina - ja sam mu sve ispričala, rekao je da nema veze s tim. Naravno da znam da nema veze s tim, poznavajući ga, i rekla sam mu - da sam posumnjala da stoji iza toga, da bih ga odmah pozvala.

Na pitanje da li je se možda plaši, Ivana kaže:

- Pa, pazi, da je moćna, moćna je, da je moćna u poslu u kom smo zajedno - jeste. Ali, istine se plašim - izjavila je Ivana za Scandal - Fullscreen media.

(Telegraf.rs)

Video: Iva i Joca posle vencanja otkrili pol deteta

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Ivan

    5. februar 2026 | 15:05

    Šta si rekla ništa samo petljaš i muljaš gde ti je muž koji ne zna čitati

  • ilija

    5. februar 2026 | 15:30

    FATALNA JE,PRAVA SEX BOMBA😍😘😘😘😘

  • Neron 🎼🎸

    5. februar 2026 | 14:47

    Samo ti radi svoj posao i ne zalazi u njen kvart i sve će biti u redu 🛌❗

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA