Karleuša otkrila istinu o ocu Draganu: Ovo godinama niko nije znao, on sada izbegava javnost

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 1

Otac pop dive Jelene Karleuše, bivši inspektor Dragan Karleuša otkako je otišao u penziju živi potpuno povučenim životom.

Retko kada se pojavljuje u javnosti, a Jelena je sada podelila sliku s njim i to s jedne večere na kojoj su bili zajedno.

Njih dvoje su pozirali zajedno, nasmejani, a ona je nedavno u Pinkovim zvezdama otkrila jedan detalj o njemu koji niko nije znao.

Karleuša je, naime, ljubav prema muzici nasledila upravo od njega, Dragana Karleuše.

Ona je iznenadila sve kad je u jednoj emisiji otkrila delić iz biografije svog oca, kada je takmičar pevao pesmu “Lola” koju u originalu izvodi Čobi što je pevačicu podsetilo na oca.

- Ne znam da li znate ali moj otac je svirao bubnjeve sa grupom ‘Pro arte’ baš na pesmi ‘Lola’ i to je bilo mnogo pre njegove policijske karijere - ispričala je Jelena koja je očigledno muzikalnost nasledila od svog oca. Inače, grupu “Pro arte” osnovao je 1967. godine klavijaturista i kompozitor Đorđe Novković, a sa dolaskom Vladimira Savčića Čobija u grupu oni postaju prave zvezde.

Karleuša otkrila kako je uhvatila oca u preljubi

Oca Dragana, kako je jednom prilikom rekla, pamti kao velikog švalera, kojeg je sa šest godina uhvatila u preljubi i rekla svojoj mami, zbog čega su se oni i razveli.

- Oca pamtim kao velikog ženskaroša. Oni su se razveli kada sam ga uhvatila u prevari i rekla mami. Imala sam šest godina, uhvatila sam ga na Adi. Petljao je nešto sa tom devojkom, a meni se to nije svidelo. Tata je bio švaler - šokirala je Jelena.

Ona je u školi imala probleme sa vršnjacima, a setila se i jednog dečaka koji joj je pretio bombom.

- Dečak je svakog dana donosio bombu u školu. Jurio je sa tom bombom samo devojčice koje su bile njegove simpatije. Uvek sam bila simpatija problematičnih dečaka, tako da je uglavnom jurio mene - rekla je pevačica i otkrila kakve probleme je imala tokom školovanja.

- Divna me je na moje insistiranje ispisala iz gimnazije. Kod Minimaksa sam rekla da je direktor skot. Direktor je zbog toga imao infarkt. Svašta se dešavalo tamo - istakla je Jelena za Informer.

(Telegraf.rs)

Video: Ana Sević dobila aritmiju nakon saznanja sta se desilo Čoli

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Vaske

    3. februar 2026 | 11:23

    Baš divna i vaspitana vidi se po porodici odakle dolazi

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA