Strašni snimci sa Dedinja nakon bačene bombe, najveća šteta je na kući Čolinog bivšeg menadžera! On bio meta?!

J. G.
Z. R.
J. G. Z. R.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Suzana
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Gaga

    03. februar 2026 | 17:26

    Bačena bomba na Čolinu kuću, a stradala kuća pored njegove??? Ajde stvarno, dogovorite se!!! P.S. koji je po redu tekst o bombi, jeste prebrojali, i ne podsećajte nas više!!

  • Drsgan

    03. februar 2026 | 17:18

    Jel' imate još neku vest? Em pišete bio je nije bio,neko je ušao u kuću a,ko je NE pisete! Skinite tu vest da nam popodne i veće prodju u miru!!!

  • Suzana

    03. februar 2026 | 17:17

    Čola se javio iz inostranstva, demantovao da je bio u kući!Odakle vam onda ove neistine? Navedeni A S nije Čolin menadžer niti ima kuću pored Čoline! Molim vas da pre objave teksta konsultujete komšije i iznesete istinu!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA