"Ko hoće nek' čestita" Edita šokirala objavom: Pije pivo i poručuje hejterima "Nemojte mi držati predavanja"
Edita Aradinović je u blagoslovenom stanju a nedavno je govorila o svojoj trudnoći i kako se oseća.
Iako meseci odmiču, pevačica izgleda nikad bolje, viđamo je lepo raspoloženu i čini se da se mnogo toga nije promenilo otkako je saznala da će postati mama, već je nastavila isto da živi i uživa kao što je to činila do sada.
Tome u prilog ide i njena nedavna objava kojom je sve iznenadila.
Naime, iako je Edita u blogoslovenom stanju i sada poštuje drugačiji tempo života i ishrane generalno, pokazala je da sebi i dalje zna da da oduška a da u tome bude umerena.
Naime, pevačica je uslikala čašu piva i okačila je na svoj stori obrativši se svima:
- Ko hoće nek čestita, prvo pivo posle dužeg vremena - napisala je ona, a onda je dodala:
- I nemojte mi samo držati predavanja i davati ne tražene savete, hvala - napisala je Edita dok je poruku pratio emotikon smeha.
Podsetimo, Edita je nedavno gostovala u Vostkastu gde je govorila otrudnoći, otkrivši kako je reagovala njena mama na vest da čeka bebu:
- Kada sam saznala i ja sam tu uzela i napisala mami poruku, kad sam uradila već 3 testa, posle trećeg sam napisala: 'Mamaaaa', a ona kaže: 'Šta je?'. 'Ja mislim da sam trudna.' I ona kaže: 'Ne lupaj, hajde' - ispričala je Edita.
Ipak, na kraju Editina majka nije reagovala kako je pevačica očekivala.
- Ja proverim još 2, 3 puta i slikam joj i napišem: 'Mama, ja sam trudna!'. I ona mi odgovori na to: 'Super, hajde, laku noć'. Ja ujutru silazim dole i ona kaže: 'Ajde fala k....' 'A da se zagrlimo?' 'Ajde, bre, nek si živa i zdrava...' Nije to bilo kao emotivno i to! - rekla je Edita.
(Telegraf.rs)
Video: Marinkova majka se pozdravlja sa svima koji su dosli na pomen
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ns
Edita ima li sta i za nos?
Podelite komentar
Duda
Srecnoooooo🥰
Podelite komentar
Ух
Не тражене се пише заједно...
Podelite komentar