Zapaljena kuća poznate pevačice, izgorela do temelja! Ona se oglasila: "Podmetnut je požar..."

N. L.
N. L.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 11

Pre nekoliko dana pevačica Marina Radosavljević objavila je snimak požara na svom Instagram profilu, a sada je otkrila da je u pitanju njena kuća koja je bila u plamenu.

Marina Radosavljević objasnila je da se radi o njenoj imovini i da je vatra zahvatila objekat. Ona kaže da nije došlo do nikakvog kvara, već da je neko namerno zapalio.

- Podmetnut je požar od strane još uvek NN lica. U pitanju je porodična imovina, moja… - kratko je poručila pevačica i otkrila u kakvom je stanju nakon pretrpljene drame:

Marina Radosavljević Foto: Instagram/marina.radosavljevic.maky

- Hvala vam na pitanju, kako je moglo biti, dobro smo - rekla je ona za Grand.

Pre pet meseci joj zapalili auto

Podsetimo, pevačica i nekadašnja učesnica „Zvezda Granda“ Marina Radosavljević na Instagramu je u septembru 2025. saopštila da joj je zapaljen automobil i pomoćni objekat u dvorištu porodične kuće.

- U ovoj noći iza nas zapaljen je moj automobil, automobil moje majke i objekat u dvorištu porodične kuće. Šteta je ogromna, ali je najveća trauma što se osećam nesigurno u sopstvenom domu. Ova tiranija traje već skoro 4 godine – napisala je ona uz video i dodala:

- Očekujem brzu reakciju policije i institucija. Javnosti se obraćam jer verujem da niko ne sme biti prepušten samovolji nasilnika. Ono što godinama trpimo su kontinuirani oblici pokušaja ubistva.

(Telegraf.rs/Grand)

Video: Zorica Marković o svom zdravstvenom stanju

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Kobre

    10. februar 2026 | 09:49

    Poznata pevačica? Po čemu?

  • Lila

    10. februar 2026 | 10:49

    Nikad nisam čula za ovu pevačicu ali tuga što pali neko kuće. Nadam se da će biti nađen palikuća.

  • Milan

    10. februar 2026 | 10:20

    E ,otkud to da se desi.Čuj poznata,nekadašnja učesniica.Zemljo Srbijo!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA