Ćerka Željka Mitrovića stigla u Beograd privatnim avionom: Pored nje komad od 150.000€, pa uslikala luks vilu
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Prešo
Koliko je poreza platio zadnjih dvanaest godina. Zato narod glođe kosti.
Podelite komentar
I3
@Prešo
Vidi care, platio je vise od tebe sigurno cim je ceo drzavni vrh na njegovoj strani vec 20 godina! Mitrovici i Miskovici su itekako dali pare za ovu drzavu! Za razliku od tebe koji prijavljujes porez na minimalac a uzimas na ruke jos tolikk! Batali pricu! Svi poslodavci varaju drzavu za porez zato i jeste skocio minimalac! Niko ne prijavi radnike na ful platu! Ne moralisi bespotrebno! I auto kad se kupi polovan se prijavi manja cena zbog poreza a ne nesto drugo!
Podelite komentar
neca
Na jednom skupu u Italiji bila je i jedna žena našeg porekla kao prevodilac. Jedan od imućnijih italijana, porodica koja je generacijama sticala bogatstvo, je upitao čime se bavi Mitrović. Ona mu je tada rekla ima televiziju. A on je pitao "i sta još". "Pa ništa vise, samo tv". "Jahtu koju on ima je jako skupa za održavanje, čak i za mene a još manje za nekog ko ima samo televiziju. On pored toga ima nešto što nije prijavio". A pričamo o periodu od prilike pre 20 godina. Ova torbica je ništa koliko je od tada prošlo.
Podelite komentar
Daca
On salje decu bez roditeljskog staranja na zimovanje i letovanje i jos im daje djeparac. Daje samohranim roditeljima ogroman novac . To je sasvim dovoljno za jedan život i neka im se ta njihova dobrota vrati dobrim.
Podelite komentar
nikolas
SRECNO !!! MORALI BI PRIVUCI MILIJARDERE I MILTIMILIJARDERE U SRBIJU KAKO BI NAM BILO BOLJE KAO STO TO RADE SVAJCARCI KOJI IMAJU 360.000 BOGATASA IZ CELOG SVETA!!!
Podelite komentar
E tugo...
Njena tašnica može da hrani siromašnu dečicu po zemlji Srbiji mesec dana. Oprosti joj Gospode, jer ne zna šta radi (čime se hvali).
Podelite komentar
dr
Kod kineza takav komad 4000 rsd...
Podelite komentar
Rada
Ova djevojka nikad nije nasmijana,izgleda da ni pored tolikih para nije sretna
Podelite komentar
Zorica
@Rada
Ma to ona pozira. Verovatno joj se ne dopada kako ispadne sa osmehom.
Podelite komentar