"Idem iz Srbije" Baka Prase pazario novu nekretninu, dobio ozbiljan zdravstveni problem posle paljenja džipa
Jutjuber Baka Prase otkrio je kako je kupio novi stan koji će koristiti samo za snimanja, kao i da je zvanično kupio novi blindirani automobil.
Jutjuber koji je dobio helikobakteriju zbog stresanakon što mu je zapaljen automobil, odlučio je da nastavi dalje i radi punom parom.
Bogdan je sada u svom prenosu uživo ispričao da je uložio veliki novac u svoj posao, pa je tako kupio stan koji će mu služiti samo za snimanje klipova, a pazario je i novi blindirani "Rezvani".
- Shvatio sam da nema poente više da živim pod stresom, uzeo sam novi auto i to je sada zvanično. Uzeo sam i stan za lajvove, tako da idem iz Srbije na kratak odmor, a kada se vratim kreće haos. Kada se budem vratio sa pauze kreću lajvovi, iventovi i gomilu novih stvari koje pripremam - rekao je Jutjuber.
(Telegraf.rs)
Video: Marko i Luna sleteli u Beograd
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.