On je sinoć zauvek izbačen iz Elite: Odlukom glasova gledalaca napustio imanje, voditeljki priznao OVO

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Sinoć je na imanju u Šimanovcima održano još jedno uzbudljivo izbacivanje iz rijalitija "Elita 9".

Glasovima publike odlučeno je da iu Bele kuće ode Milan Stojičković.

Voditeljka Ivana Šopić posetila je nominovane učesnike u izolaciji i otkrila im pravila neobične igrice Velikog šefa.

Takmičari su imali zadatak da stave lastiš oko glave i pomoću manje čaše na čelu presipaju vodu iz činije kako bi što pre napunili veću čašu.

Pobedu u ovom takmičenju je odneo Asmin Durdžić, a time je omogućio sebi duplirane glsove publike.

Voditeljka je posle sabiranja glasova otkrila rezultate. Asmin je osigurao svoj opstanak, dok su u najužem krugu za ispadanje ostali Milan i Anastasija.

Na kraju, Ivana je presekla i saopštila da Elitu napušta upravo Milan Stojičković.

Odmah po napuštanju Zadruge 9 Elite, sveže izbačenog Milana je u studiju ugostila voditeljka Dušica Jakovljević. Bez dlake na jeziku, on je progovorio o svom učešću i otkrio kako se zaista oseća.

– Iskreno, odlično sam... Ja sam dugo bio odsutan i jedva sam čekao da dođem ovde – priznao je Milan s osmehom na licu.

On se osvrnuo i na svoje ponašanje tokom rijalitija, otkrivši na šta je najviše ponosan.

– Ja sam inače jako temperamentan, ali nikada ne bih dirao slabijeg od sebe i nisam taj koji će da ulazi u sukobe – zaključio je Stojičković.

(Telegraf.rs)

Video: Đorđe David o Kseniji Pajčin

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA