U dom poznatog pevača stiže 6. dete! Imali dupli povod za slavlje u porodici - sve se desilo u Crnoj Gori

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

U domu pevača Emira Habibovića ovih dana vlada posebna atmosfera, ispunjena velikom radošću i ljubavlju.

Povod za slavlje bio je rođendan pevačeve supruge Tamare Selimović, ali i to što će uskoro dobiti prinovu.

Proslava je upriličena u Crnoj Gori u toploj i intimnoj atmosferi, daleko od medijske pompe i očiju javnosti.

Okružena najmilijima, Tamara Selimović je sa osmehom na licu duvala rođendanske svećice, u čemu su joj pomagali i njihovi naslednici, a porodica je presrećna što će uskoro postati bogatija za još jednog člana.

Inače, Emir Habibović iz prethodnog braka već ima troje dece, dok iz ljubavi sa Tamarom ima dve ćerke, a uskoro će dobiti još jedno dete.

Emir Habibović otkrio recept za skladan brak

- Kad se dvoje vole, ljubav mora da postoji s a obe strane... Kad nema poštovanja, nema ljubavi. Malo više sam iskusan. Tajna je poštovanje, zajednički cilj, porodica i deca, veliki sporazum u svemu. Mada sam ja non stop zauzet, ali zahvalan sam za to strpljenje - rekao je pevač, pa na pitanje o prinovi rekao:

- Krili smo to, želim da bude sve bude pozitivno i srećno i ovaj put bi trebalo da bude muško - istakao je on.

(Telegraf.rs)

Video: "Svako ko kaže drugačije, treba da se stidi" Milica Pavlović o Ceci i izjavi Dejana Kostića

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA