Azra živi u milionskoj vili na Floridi: Pozlaćeni detalji na stolu, a pevačica jede pasulj: "Domaće kuvam"

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Pevačica Azra Husarkić uživa u ljubavi sa Damirom s kojim je nedavno dobila ćerkicu, a porodični dom zasnovali su u Americi.

Iako uživa u luksuzu, Azra nema kućnu pomoćnicu, a sada se pohvalila da za muža i ćerkicu lično kuva ona.

Azra je u svojoj vili uslikala trepezu i pokazala da jedu samo domaće specijalitete.

U tanjiru kuvani pasulj, i domaća pita, a pevačica je otkrila i da je sama spremala sve.

- Samo domaće kuvam i volim - napisala je ona.

Ono što jeste privuklo pažnju jeste pozlaćeni detalji i ukrasni elementi na stolu.

Azra Husarkić Foto: Instagram/azrahusarkic

Muža upoznala na slavlju na kojem je pevala

- Otišla sam poslovno prvi put u Ameriku, a zadržala sam se, jer sam osnovala porodicu i dobila dete. Ništa nije slučajno, desilo se na nastupu. Mog dragog sam upoznala, tako što sam pevala za njega i od tog dana se nismo razdvojili - započela je priču Azra i dodala:

- Dao je dobar bakšiš. U Americi bakšiš leti od samog početka, ne moraš čekati fajront da pogodiš pesmom. Lete dolari non stop, jer su naši ljudi koji žive tamo željni muzike koja se kod nas stvara.

(Telegraf.rs)

Video: Nadica Ademov otkrila kako se Damir snašao kao menadžer: Dosta su me pljačkali

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Zürich

    31. mart 2026 | 09:41

    Znači BAKŠIŠ odlučio ko će da Vam bude muž,ja nisam imao sreću da se na ovaj način oženim !

  • Mila

    31. mart 2026 | 10:09

    A ove nase u Maloj Mostanici jedu losos i suši.

  • Buki

    31. mart 2026 | 09:37

    Lepa prića. Želim joj uspeh i sreću.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA