Voditeljka se udala za biznismena i dobila luks imanje: Sad pokazala kako ljušti krompir i sprema kobasice
Ena Popov još jednom je pokazala da pored glamuroznog života, uživa i u jednostavnim, porodičnim trenucima. Voditeljka, koja je u srećnom braku sa biznismenom Nenadom Čankom i sa njim ima dve ćerke, oduševila je pratioce prizorima sa salaša.
Na fotografiji se vidi prava idila – sto na otvorenom, činija puna oljuštenog krompira i nož spreman za dalje pripreme, dok su sa strane i kobasice. U pozadini se prostire zeleno dvorište prepuno cveća, sa drvetom u cvatu i ognjištem koje dodatno upotpunjuje seosku atmosferu.
Ena je uz objavu duhovito poručila da je ljuštenje krompira za nju prava meditacija, čime je još jednom pokazala koliko uživa u ovakvim trenucima daleko od gradske vreve. Iako je udata za uspešnog biznismena, jasno je da joj nisu strane ni domaćinske obaveze, pa je mnoge oduševila svojom prirodnošću.
Ena i njen suprug žive u kući koja važi za jednu od najluksuznijih u Novom Sadu.
Podsetimo, Ena i njen suprug žive u kući koja važi za jednu od najluksuznijih u Novom Sadu. Jednom prilikom voditeljka je govorila o porodičnim odnosima.
- Supruga i mamu pitam za savete u životu. Suprug ume da me prizemlji, a mama je i dalje tu negde za te neke privatne međuljudske stvari. Zna i da me iznervira, mislim da nije u pravu, ali na kraju se ispostavi da je uvek u pravu - rekla je Ena tada i dodala:
- Ja sam u kući koja je loš policajac, tata je dobar, ali moramo da vaspitamo ćerke da budu dobri ljudi, kad porastu da budu kvalitetne osobe. Ja sam ta ruka koja i miluje i mazi i konstantno ih grlim, ljubim i volim, ali umem da pokažem i svoju tvrđu stranu.
(Telegraf.rs)
Video: Evo šta radi Sloba Vasić nakon izlaska iz Laze Lazarević
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ccc
Pa voli zena kobasice
Podelite komentar