Evo šta meštani Rume pričaju o Staniji, komšinica šokirala izjavom o njenom fakultetu: "Čudno mi je to..."

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Stanija Dobrojević napravila pravu pometnju ulaskom u "Elitu 9" gde se suočila sa bivšim verenikom Asminom Durdžićem, njegovom bivšom Aneli Ahmić i nekadašnjom drugaricom Majom Marinković.

Stanija sada vodi bitke pred kamerama, a njen život u Rumi, uglavnom je van dometa javnosti i izgleda potpuno drugačije.

Starleta je pre nekoliko godina u Rumi kupila luksuzni penthaus čija se vrednost procenjuje na 150.000 evra.

Kako komšije navode, ona veoma retko boravi u ovom gradu.

Kada je tu, vreme uglavnom provodi šetajući svog psa i često ide u posetu bratu koji je izuzetno uspešan veterinar i ima ordinaciju u blizini njene zgrade.

Iako komšije uglavnom ističu da su članovi njene porodice "dobri ljudi" i da Stanija u rodnom mestu "nije na lošem glasu", jedna komšinica se prisetila šokantnog detalja iz starletine prošlosti.

- Znam je po pričama, živeli su pre u jednoj zgradi, pa su to prodali i kupili penthaus u blizini. Kažu da je uspešna i da je završila fakultet. Čudno mi je to, znam da su joj pre davali da radi tablicu množenja, i to nije znala. Pa ja to sa ovoliko godina još nisam zaboravila, ostalo mi je urezano - izjavila je komšinica, dodajući da potpuno razume njenu odluku da uđe u rijaliti jer su "velike pare u pitanju".

Radnici iz obližnje piljarnice otkrili su da su Staniju u Rumi viđali i u društvu njenog bivšeg verenika, koji je sada u centru medijskog skandala.

- Dolazila je sa Asminom jednom prilikom, pazarila je kod nas - otkrili su prodavci.

Oni su se prisetili i njenih početaka, navodeći da je Stanijina porodica izbegla, kao i da je Stanija u detinjstvu bila povučena devojčica koja je stalno vozila rolere po Rumi.

(Telegraf.rs/Alo)

Video: Eros Ramazzotti pozdravio publiku na srpskom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Rumljanka

    7. april 2026 | 16:39

    Ordinacija Stanijinog brata je bar 2-3km od njenog stana

  • Noni

    9. april 2026 | 07:13

    Dno dna

  • Ćirić Sava

    9. april 2026 | 14:50

    Mladi gospodin Dobrojević,u skladu sa prezimenom.Izlečio moju Belu,i produžio joj život.Hvslq mu,i svako Mu dobro želim.Pozdrav iz Vrdnika.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA