Evo šta se dešava u Brestaču nakon porodične tragedije: Darko ovako vraća snagu, ona se ne odvaja od njega

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Darko Lazić je pre mesec dana izgubio brata Dragana Lazića u saobraćajnoj nesreći.

Pevač se teško miri sa bratovim gubitkom, te često na društvenim mrežama deli uspomene na njega.

Lazić je nedavno smognuo snage, uprkos velikom bolu i praznini, da nastupi pred publikom u Sloveniji.

Kako bi skrenuo misli i malo vratio veru nakon velikog gubitka, Darko ode u teretanu kako bi i fizički i psihički osnažio sebe.

Sada je podelio objavu gde trenira zajedno sa suprugom Kaćom koja mu je velika podrška u svakom trenutku, posebno u ovom teškom periodu kroz koji pevč prolazi.

Kaća je pozirala ispred ogledala a u jednom trenutku Darko joj se pridružio s leđa te je pozirao i on pred ogledalom pokazavši mišiće.

Ako je usditi po snimku, pevač je u sjajnoj formi i posvećeno radi na treningu snage, što je Kaća pokazala u narednom storiju, gde on diže šipku.

U jednom trenutku kada je pokazao bicepse, Darko je poljubio u obraz Kaću, pokazavši time koliko je voli i poštuje te da mu njena prisutnost čak i na treninzima prija.

(Telegraf.rs)

Video: Ceca na liturgiji u Hramu Svetog Save sa sestrom Lidijom i sestričinom Helenom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA