Kemiš i ćerka Zlata stigli neraspoloženi na snimanje: Svi su gledali njegov sako, nisu rekli ni reč

N. L.
K. Ć.
N. L. K. Ć.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Miroljub Aranđelović Kemiš i danas je sa ćerkom Zlatom Aranđelović stigao na snimanje Pinkovih zvezda u Šimanovce.

Njih je u službenom autu dovezao vozač Pinka, a kao i juče, njih dvoje ni danas nisu bili nešto raspoloženi.

Kemiš je izašao u sakou na kojem je, kao fora, imao ispise. U rukama je nosio veliki ranac, a za njim u studio je ušla ćerka.

Vraća se krajem aprila

Muzička diva Zorica Brunclik posle teškog perioda i operacije, vraća se u Pinkove zvezde, saznaje Telegraf.

Naime, ona će se već krajem aprila vratiti u crvenu stolicu muzičkog takmičenja, a koliko publika, toliko i njene kolege ovaj trenutak isčekuju sa nestrpljenjem.

Kako navodi izvor blizak Telegrafu, oporavak pevačice ide po planu i prognozama lekara.

- Njeno stanje se zantno popravilo, oporavak teče procesom koji su joj predvideli lekari. Sve ide baš kako treba. Ona polako vraća snagu, pa će se krajem aprila vratiti u Pinkove zvezde - poručio je izvor.

(Telegraf.rs)

Video: Zorica Brunclik otpevala duet sa zetom Milošem

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA