Čist luksuz i sofisticiranost: Šampanjcem dočekuju Melinine goste, na stolovima samo jedan detalj
Melina Galić se sprema da drugi put u životu izgovori sudbonosno "da" i to milioneru Džefriju Polu Arnoldu.
Ovog vikenda u Nici je jedna od najglamuroznijih svadbi o kojoj će se pričati.
Naša ekipa je tamo i pratili smo sve pripreme oko svadbe, dolazak zvanica kojih će biti oko 70 kao i sve detalje vezano za glamurozno venčanje.
Večeras počinje luksuzno slavlje koje će trajati dva dana i to u jednom od najatraktivnijih restorana u Nici - "La mere germaine".
Naša ekipa uhvatila je neke kadrove, a sudeći po onome što je snimila na terenu, dekoracija je sofisticirana i elegantna - ali i jednostavan, Melina se odlučilana na minimalizam.
Stolovi su prekriveni belim stolnjacima, a na svakom od njih je vaza sa belim ružama.
Podsetimo, gosti su još juče počeli da pristižu u Monako, gde su ih Melina i Džefri smestili u jedan hotel.
Inače, muzičari su stigli sat vremena pre budućih mladenaca.
Da u Monaku živi duže od mesec dana, a ovo za Melinu nije bio problem, jer ona u Monaku živi već duže od godinu dana.
Inače, postoje dva zahteva koja Melina mora da ispuni za venčanje.
Na oglasnoj tabli u opštini, bilo je istaknuto da se Melina i Arnold uzimaju, i venčanje se može obaviti tek nakon isteka zakonskog roka, koliko obaveštenje mora biti istaknuto na oglasnoj tabli.
Venčanja se sklapaju svakog dana u nedelji, osim državnih praznika.
(Telegraf.rs)
Video: Govor na sahrani Olivere Katarine održao Živorad Žika Ajdačić, sekretar "KPZS"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Paris
Dali je Haris pozvan zna li se ?
Podelite komentar
Beograd
Koga to interesuje?
Podelite komentar
Ksenija
Јасно ми је да у ово доба материјалима, овакви текстови утичу на читаност новина, али мука ми је од тих жена медиокритета млађаних и њихових милионера које ја која скромно живим и имам преко шездесет година, не бих примила у кревет.
Podelite komentar