Prvi snimak Kaće Živković i Stojketa zajedno: Čuva ih telohranitelj, pogledajte kakvu zver pevačicin muž vozi

J. G.
K. Ć.
J. G. K. Ć.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Pevačica Katarina Živković sletela je danas, 26. aprila, u Beograd, a ekipa Telegrafa snimila je na aerodromu "Nikola Tesla".

Kaća nije želela da daje izjave, već se brzim korakom uputila ka izlazu, a u hodu je pozdravila okupljene pripadnike medija i kratko rekla:

- Dobar dan, kako ste? Ja sam super - poručila je pevačica uputila se ka automobilu gde je čekao suprug Stojke, koji je bio na vozačkom mestu.

Telohranitelj je izašao iz automobila po pevačicu, uzeo njene stvari, a Kaća se potom udobno smestila na zadnje sedište i krenuli su ka svom domu.

Inače, ovo je jedan od retkih trenutaka da ih vidimo zajedno u javnosti, jer pevačica svog izabranika krije kao zmija noge.

(Telegraf.rs)

Video: Goga se vratila nastupima nakon smrti majke

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Гаргамел

    26. april 2026 | 17:26

    Јбш лимузину кад се тресу као мишеви. Возим клиа и не бојим се никог.

  • Djordje

    26. april 2026 | 17:37

    Hahahahahaha "telohranitelj"?! Ahahahahahaha a sta ce im telohranitelj? Videli na tv-u? Svi uspesni i bogati imaju telohranitelje?! Jel to? Kompleksasi!

  • Aca

    26. april 2026 | 17:33

    A šta vozi? I koga briga?

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA