Au, kakva promena! Sanja Marinković gazi 6. deceniju, a novi izgled je podmladio! Oglasila se iz salona
Voditeljka ''Magazina In'' Sanja Marinković gazi 6. deceniju, međutim, na izgledu joj mogu pozavideti duplo mlađe devojke i žene.
Sanja ne krije da godinama unazad naporno vežba i vodi računa o izgledu što je i rezultat toga kako sada izgleda.
Velike promene kada je u pitanju njen izgled, voditeljka nije imala. Svojoj frizuri verna je godinama, a sada je odlučila da malo "začini" stvari pa je promenia boju kose.
Iako smo na nju navikli kao na brinetu Sanja je izmenila nijansu svoje kose, pa je sve podelila na Instagramu.
Naime, Sanja se slikala u frizerskom salonu i pokazala kako sada izgleda.
- Nova boja, nova energija - poručila je kratko.
Voditeljka važi za jednu od najzgodnijih na javnoj sceni, a jednom prilikom je otkrila kako postiže to.
- Toga nema, postoji samo odluka žene da ne odustane od sebe. Naravno da vodim računa o nezi, zdravlju, energiji i načinu života, ali verujem da je najveća tajna u stavu. Kada žena nauči da voli život, da bira ljude koji joj prijaju i da kaže „ne“ onome što je umara, to se odmah vidi i na licu. Lepota u pedesetim nema veze sa pokušajem da izgledaš kao da imaš trideset, ima veze sa tim da izgledaš kao najbolja verzija sebe. Žena počne da izgleda mlađe onog trenutka kada prestane da se nervira oko stvari koje je više ne zaslužuju.
- Volim da sam zaljubljena. Ljubav ne tražim, ako je prava pojaviće se sama. Do tada uživam u svom svetu.
(Telegraf.rs)
Video: Tijana Bogićević o glasanju srpskog žirija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.