Barbara Bobak pokazala kako izgleda bez trunke šminke! Objavila sliku, mreže se usijale: "Ovo je hrabar potez"
Pevačica Barbara Bobak važi za jednu od negovanijih i uvek besprekorno sređenih javnih ličnosti, a gde god da se pojavi privlači pažnju svojim izgledom.
Ipak, ovog puta odlučila je da pokaže i svoju prirodnu stranu, pa je na društvenim mrežama objavila fotografiju na kojoj pozira bez trunke šminke.
Ovaj potez naišao je na brojne pozitivne reakcije, posebno u vremenu kada su filteri i preterana obrada fotografija gotovo svakodnevica na društvenim mrežama.
Pratioci su joj u komentarima uputili niz komplimenata.
- Bravo Barbara, svaka ti čast na hrabrom potezu! Žene danas ne smeju da okače ništa slično ovome - glasio je jedan od komentara ispod objave.
Podsetimo, Barbara je nedavno govorila o privatnom životu i željama, te otkrila kako i dalje živi sa roditeljima.
- Volela bih da se ostvarim kao majka, da se skućim i da budem u miru sa sobom, kao i da izbalansiram privatni život, majčinstvo i poslovni deo. Da budem sa svojim detetom, da gledam kako odrasta, itd.
- Još uvek živim sa roditeljima, to nije sramota. Ne znam da li me osuđuju, ali kome god da sam rekla - svi su mišljenja kako je to lepo. Imam prijateljski odnos sa roditeljima, ali ja imam svoj sprat, oni svoj, odvojeni smo fizički. Ne postoji mesto gde se osećam sigurnije, nego kod svoje kuće sa svojim roditeljima. Sa partnerom bih ipak živela u svoja četiri zida - rekla je Barbara.
(Telegraf.rs)
Video: Vojaž prokomentarisao Breskvicin raskid, pa opleo po Heniju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Neron 🎼🎸
Ni bolja ni gora fizički od ostalih devojaka. Razlika je u tome što je ona kafanska pevaljka zanimanje za koje nije potrebna diploma. Dovoljan je samo jedan 🛏️❗
Podelite komentar
Filip
Sa šminkom ili bez nje, ista taraba!
Podelite komentar
Искрено
И Бог створи шминку!
Podelite komentar