Marija Šerifović i Jovana Pajić umalo završile u zatvoru na Baliju: Isterane iz dve kuće - a ovo je razlog
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Daki
Šta je sutra aktuelno o ove dve nebitalke? Čistile ulice po Baliju? Preprodavale kuvan kukuruz? Oladite više sa nebitalcima!
Janko
O cemu one pricaju i o cemu pisete. Kakav ritrit?
Drago
Ja ovde živim na Baliju,znam da te žene koje dolaze kao na te yoge uveče u klubove uvek pokupe nekog muškarca i vode u smeštaj!