Saznajemo! Tramvaj se zakucao u zgradu u kojoj živi Tamara Milutinović sa ćerkom i mužem
Teška saobraćajna nezgoda dogodila se jutros oko 9.30 časova na uglu ulica Cara Dušana i Knićaninove, kada se tramvaj zakucao u stambenu zgradu.
Kako saznajemo, u ovoj luks zgradi na Dorćolu živi pevačica Tamara Milutinović sa suprugom fudbalerom Darkom Jevtićem i ćerkicom.
Naime, pevačica se pre nekoliko godina uselila u stan koji je pazarila sa suprugom i tu živi već neko vreme.
U beogradskom naselju Dorćol jutros je došlo do stravične saobraćajne nesreće kada je tramvaj na liniji 10, pod još neutvrđenim okolnostima, iskočio iz šina, izgubio kontrolu i silovito proleteo kroz raskrsnicu, a potom se zakucao pravo u zgradu na uglu dve ulice.
Objavljujemo prve snimke i fotografije
Naš portal ekskluzivno objavljuje prve fotografije i video-snimke sa lica mesta, koje su zabeležili očevici neposredno nakon stravičnog praska.
Na snimcima se jasno vidi dramatičan trenutak dok se prašina još uvek sleže: prednji deo tramvaja je potpuno uništen, dok su fasada zgrade i lokal u prizemlju pretrpeli ogromnu materijalnu štetu.
Čitava raskrsnica je prekrivena komadima stakla i betona koji su otpali sa objekta.
(Telegraf.rs)
Video: Kuća u kojoj je živeo Toma Zdravković: Evo šta smo zatekli u njoj
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Info
Koga briga gde ko živi bitni su povređeni ljudi, ko su , kako su , u kakvom stanju...
Podelite komentar
Doktor
Pa što ako živi...
Podelite komentar
Sasa
Kako bitna informacija.
Podelite komentar