Goga Sekulić uhvaćena u muškom društvu: Pevačica se provozala sa zgodnim muškarcem, ženama "popadale" vilice

J. S.
J. S.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Goga Sekulić uveliko se priprema za letnju muzičku turneju, a svojoj publici priprema tim povodom nešto novo. 

Društvene mreže preplavile su fotografije pevačice u društvu zgodnog, markantnog muškarca sa kojim pozira na motoru

Ipak, da nije u pitanju novi partner govori činjenica da su snimali novi spot, te da je zgodni muškarac maneken angažovan u te svrhe.

Iako je naziv pesme za sada „Gogomanija“, mnogi tvrde da će publika numeru prepoznavati po stihovima „Gori, gori Crna Gora“, koji se, kako kažu upućeni, momentalno lepe za uši.

Goga Sekulić Foto: Dejan Milićević

Upravo je taj refren odzvanjao tokom snimanja spota u Tivtu, gde je kompletna ekipa gotovo neprestano pevušila zarazne stihove za koje mnogi već prognoziraju da će obeležiti predstojeću letnju sezonu na primorju.

(Telegraf.rs)

Video: SIn Marije Šerifović obožava Senidu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA