Jelisaveta godinu dana nije kačila slike sa Teom: Ovo je bila njena poslednja objava - a srce joj je bilo puno

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Glumica Jelisaveta Orašanin i bivši košarkaš Miloš Teodosić se razvode, o čemu se i te kako priča.

Iako je aktivna na društvenim mrežama, glumica već dugo nije kačila objave sa svojim suprugom. To mnogima nije promaklo.

Njena poslednja objava datira od prošle godine, kada je njen suprug u junu završio svoju profesionalnu karijeru.

Tada je napravila retrospektivu kako su izgledale utakmice na kojima je Miloš imao najbitnije navijače: sina Bogdana i ćerku Petru.

U galeriji na njenom privatnom profilu mogli smo da vidimo decu u dresovima na kojima piše Teodosić i broj 44.

Glumica s eosvrnula na njihov život u Bolonji i Beogradu napravivši retrospektivu od rođenja njihove dece do završetka teove karijere.

Jelisaveta Orašanin i Miloš Teodosić venčali su se 2017. godine, a kako je glumica ranije pričala, pre venčanja zabavljali su se veoma kratko.

- Iznenadila sam ga. Nikada nisam htela da promenim svoje prezime prilikom udaje. I onda sam počela da razmišljam o deci kada smo krenuli da pričamo o stupanju u brak - rekla je tom prilikom Jelisaveta u emisiji "TV lica kao sav normalan svet".

Kako je tada istakla, nije želela da se svi u porodici prezivaju Teodosić, a samo ona Orašanin, pa je tako odlučila da uzme samo muževljevo prezime.

- On je razmišljao o braku, mi smo se videli ukupno 18 puta pre nego što smo stupili u brak. Tačno 19. put je bilo na venčanju - rekla je lepa glumica.

Inače, članove njegove porodice upoznala je na svadbi.

- Kada su išle one zajedničke fotografije, bilo je da mi Miloš kaže: "Ovo je moja tetka, moj brat", a ja: "Drago mi je, ja sam Jelisaveta" - ispričala je kroz osmeh glumica i dodala:

- Niko nam se nije mešao. To je ljubav na prvi pogled. Tu su i Petra i Bogdan, pa imamo još dosta da opravdamo taj prvi pogled - rekla je glumica.

Iako su im se putevi razišli, par je ostao u dobrim odnosima.

(Telegraf.rs)

Video: Ceca nikada do sada nije pevala ovu pesmu na svom koncertu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA