Marko Gačić se baškari dok mu bivša ljubavnica, sada devojka, čeka bebu: Za OVO daje čak 30.000 evra?!

J. G.
J. G.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Veljko

    16. jun 2026 | 12:14

    Sve se meri lovom, sirotinja pominje skole, fakultete, sljakaju od 8 do 16, a neko ko je osnovnu preskocio proputuje celi svet, izlezava se na plazama, uziva, radi sta hoce, i posmatra ove kako mlate papirom diplomicom i tuznog pogleda idu na radno mesto. Govorim o slicnima sebi koji su pali u osnovnoj, pali u srednjoj, zbog naravno ne htenja citanja tih jadnih knjiga, ali zivot ide na max pozdrav za bracu kao ja

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA