Bugarka Dara slučajno srela Novaka sa ćerkom, nastao hit snimak! Odigrali Bangaranga ples: "Kako je svet mali"

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Pobednica Evrovizije 2026, Dara iz Bugarske, srela je našeg najboljeg tenisera svih vremena, Novaka Đokovića sa njegovom ćerkicom.

Sve se desilo veoma spontano, a susret nije mogao da prođe bez čuvenog bangaranga plesa, koji je Nole nedavno odigrao sa malom Tarom.

Dara je na svom Instagramu podelila utiske njihovog susreta i istakla da smatra da je bio "sudbinski".

- Kako je mali ovaj svet. Kada sudbina progovori, slušaš je... i zaigraš Bangarangu - napisala je Dara i dodala:

- Juče sam sasvim slučajno upoznala Novaka tokom večere, potpuno neočekivan susret, ali nekako je delovalo kao da je bilo suđeno da se dogodi - navela je pobednica Evrovizije.

Hit snimak možete pogledati u objavi ispod.

(Telegraf.rs)

Video: Bojan Bjelić progovorio o estetskim zahvatima, pa pomenuo i bakšiš

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA